elektrikář

Elektroinstalační práce svěřujeme panu Luboši Smítkovi, který spolu s Gabrielem Blahem provádí kromě standardních rozvodů střídavého napětí i rozvody pro telefon, domácí telefony či zvonky, rovněž pro televizi (satelit), ale třeba i pro audiosystémy a počítačové sítě. Samozřejmou součástí dodávek všech elektroinstalací jsou revize a zajištění přihlášek odběrů.

Není-li součástí projektové dokumentace elektroinstalační výkres, pak pro nás není problém jej na základě Vašich požadavků vypracovat.

Z materiálů doporučujeme ke kompletaci většinou vypínače a zásuvky české výroby od ABB Elektro Praga, jehož design v poměru s cenou bývá nejpřístupnější většině zákazníků, ale třeba i Legrand, Moeller a další.Součástí našich služeb je i nabídka osvětlovacích těles, které si stačí vybrat v pohodlí doma podle katalogu (Eglo, Massive atd.) a my Vám zajistíme i jejich odbornou montáž.

nejnovější realizace

rekonstrukce patra činžovního domu vč. společných prostor na Praze 5

 

patro na spaní - garsonka

koupelna v dvougarsonce

vstup do domu s novými poštovními schránkami

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011

                                                                       

právě realizujeme

kompletní rekonstrukci rodinného domu se zahradou na Praze 6

 

 

vlhké sklepní prostory

původní koupelna

schodiště do sklepa