OSVĚTLOVACÍ TĚLESA

OSVĚTLOVACÍ TĚLESA
p. Erhart Průběžná 84, Praha 10, tel.: 274 780 888

Rekonstrukce bytů a rodinných domů

   Hlavní činností naší firmy jsou kompletní rekonstrukce bytů či rodinných domů tzv. "na klíč". Od projektu či výkresu, přes realizaci včetně materiálu a vybavení, až po úklid "na čisto". Základní filosofií je zbavení zákazníka starostí se skloubením jednotlivých řemesel. Po celou dobu realizace je možné komunikovat pouze s jedním odpovědným pracovníkem. Záruka je poskytována firmou Marty & Marty - Adaptace bytů na dílo jako celek, čímž odpadají problémy s vyhýbáním se odpovědnosti jednotlivých řemesel a dodavatelů. Představu o naší dlouholeté práci si můžete udělat nahlédnutím do oddílu fotografie z realizací.

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011

                                                                       

Obdrželi jsme ocenění v kategorii "Realizační firma" pro rok 2011

   S potěšením vám oznamujeme, že naše společnost získala titul "Realizační firma" pro rok 2011. Tento titul každoročně uděluje redakce časopisu "Obklady, dlažba & sanita" spolu s portálem Profimag.cz. (celý článek zde)

DSCF0212.jpg

právě realizujeme

kompletní rekonstrukci rodinného domu se zahradou na Praze 6

 

 

vlhké sklepní prostory

původní koupelna

schodiště do sklepa

nejnovější realizace

rekonstrukce patra činžovního domu vč. společných prostor na Praze 5

 

patro na spaní - garsonka

koupelna v dvougarsonce

vstup do domu s novými poštovními schránkami

člen Cechu obkladačů ČR a HK ČR 1999 - 2016

 

  Majitel firmy, pan Martin Slavíček, byl v roce 1999 zakládajícím členem Cechu obkladačů ČR, zároveň pak i členem Hospodářské komory ČR. A to až do roku 2016. V letech 2001 - 2004 působil také jako pražský cechmistr a zároveň jako tajemník cechu. Naši pracovníci jsou již řadu let pravidelnými absolventy Obkladačské akademie pořádané SOU Horní Bříza ve spoupráci s firmou Lasselsberger a.s. (RAKO)

montáž odtokových kanálků Unidrain

Firma Lavare, výhradní dodavatel odtokových žlabů Unidrain nás zařadila mezi autorizované montážní firmy tohoto špičkového systému. Naše realizace zde.

 

 

unidrain logo

 

montáž sprchových zástěn SanSwiss

Naši proškolení pracovníci provádějí montáže a zaměření sprchových zástěn švýcarské firmy SanSwiss (původně Ronal). Působíme především v regionu Prahy a jejího okolí.