instalatér a topenář

Rozvody odpadů, vody a plynu instalujeme ze všech dostupných materiálů. V rámci rekonstrukcí zajistíme i čištění kanalizace, případně kontrolu kamerovým systémem. Topení provádíme z mědi, ale umíme jej i z plastů (např. Comap). Podlahové vytápění realizujeme především v systému Rehau, ale i jiném. Etážové kotle dodáváme v postatě od jakéhokoli významějšího výrobce. Pro komplexnost dodávky provádíme i rozvody a montáž centrálních vysavačů.

Součástí naší nabídky jsou i rozvody plynu, včetně revizních zpráv.

fotografie z realizací - voda, odpady, plyn, topení

instalatérské realizace

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011

                                                                       

fotografie z akcí - podlahové teplovodní vytápění

montáž sprchových zástěn SanSwiss

Naši proškolení pracovníci provádějí montáže a zaměření sprchových zástěn švýcarské firmy SanSwiss (původně Ronal). Působíme především v regionu Prahy a jejího okolí.