zedník

Jistě budete souhlasit, když se řekne, že zedničina je "grunt" stavebních řemesel. Tuto profesi u nás vykonává pan Marián Šlahor, spolu se svým pomocníkem Petrem Pencem.

Základní technologické možnosti tohoto řemesla jsme schopni zajistit kompletně, snad s výjimkou speciálních sádrových omítek, se kterými nemáme zkušenosti. Kromě standardních technologií (betonáže, klasické zdivo ap.) provádíme i technologie novější, jako jsou lité anhydritové podlahy či porimentové plomby, nivelace, standardně osazujeme rohové omítkové profily, apod.

Samostatnou kapitolou je problematika sanací vlhkého zdiva. V určitých situacích je vhodným řešením aplikace sanačních malt. Při přísném dodržení technologického postupu je to často to jediné, při rekonstrukcích pro investora ekonomicky na mnoho let přijatelné řešení. Posouzení, s následnou realizací takovéto sanace, Vám v případě zájmu rovněž nabízíme.

videa a fotografie litých podlah

nivelace anhydritového potěru 1

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011

                                                                       

fotografie z realizací - zedničina

montáž odtokových kanálků Unidrain

Firma Lavare, výhradní dodavatel odtokových žlabů Unidrain nás zařadila mezi autorizované montážní firmy tohoto špičkového systému. Naše realizace zde.

 

 

unidrain logo

 

člen Cechu obkladačů ČR a HK ČR 1999 - 2016

 

  Majitel firmy, pan Martin Slavíček, byl v roce 1999 zakládajícím členem Cechu obkladačů ČR, zároveň pak i členem Hospodářské komory ČR. A to až do roku 2016. V letech 2001 - 2004 působil také jako pražský cechmistr a zároveň jako tajemník cechu. Naši pracovníci jsou již řadu let pravidelnými absolventy Obkladačské akademie pořádané SOU Horní Bříza ve spoupráci s firmou Lasselsberger a.s. (RAKO)