podlahář

Pokládku podlahových krytin provádíme vlastními zaměstnanci. Renovaci dřevěných podlah u nás realizuje pan Roman Slavík.

Pokládáme dřevěné parkety, vícevrstvé dřevěné lamely, ale i všechny druhy plovoucích podlah. Samozřejmě pokládáme i koberce a PVC, v případě poptávky i marmoleum. Nepokládáme podlahy korkové a vinylové z dílců. Jako lepící a nivelační materiály používáme především výrobky firem Thomsit, Bona, Ceresit či Mapei.

Máme letité zkušenosti se základními technologiemi realizace podkladních souvrství. Těmi jsou, kromě betonů lité anhydritové podlahysystémy suchých sádrokartonových podlah a různé nivelace.

fotografie z realizací - podlahařina

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011

                                                                       

videa a fotografie litých podlah

nivelace anhydritového potěru 1