rodinné domy

zpět

Kromě rekonstrukcí rodinných domů nabízíme ještě kompletní realizaci interieru novostavby od hotové hrubé stavby až po závěrečný úklid před kolaudací.

Zde představené rekonstruované domy jsme modernizovali kompletně včetně vnějšího pláště, vnitřních prostor a vybavení (kuchyně, koupelny, podlahy, dveře, vestavěné skříně, ap.)

Přestavba domu v Solopiskách proběhla včetně zahrady, kterou projektoval a realizoval bratr majitele firmy Marty & Marty, ing.arch. Václav Slavíček,

Dům na Praze 5 jsme rekonstruovali po jednotlivých patrech, včetně půdních prostor a střechy.

U domu na Václavce šlo o nový plášť budovy spolu se střechou (s opravou krovu). Zde se z naší strany jednalo především o investorský dozor. Naši pracovníci zajišťovali stavbě servis ostatních, souvisejících řemesel. Rekonstrukce této budovy v památkově chráněné zóně proběhla vzhledem k technologickým postupům a rozsahu v průběhu dvou, po sobě jdoucích stavebních sezón.

Rekonstrukce rodinného domu v Řepích proběhla doslova z gruntu. Dům byl obkopán, provedena sanace a injektáž hydroizolací, kompletní rekonstrukce interiéru včetně změn v půdorysu. Byla demontována střecha a po realizaci výstužného věnce proveden nový krov s krytinou. Na pozemku byla umístěna retenční nádrž se vsakovacími bloky. Byly postaveny opěrné zdi a s nimi související stavba vyhřívaného a zastřešeného bazénu. Externí dodavatelé, kteří nebyli naši subdodavatelé, podléhali smluvnímu dozoru investora, kterým byl majitel firmy , pan Martin Slavíček.

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011