kuchyně

   V kuchyni a koupelně dochází ke koncentraci většiny řemesel. S kuchyňským studiem Bint s.r.o. ing. Jiřího Chmelaře spolupracujeme už dobrých patnáct let. Samozřejmou součástí servisu, který klientovi poskytuje je vizualizace zvolené kuchyňské linky. Po odsouhlasení výběru obdržíme od studia rozměření a výkresy všech instalací včetně vzduchotechniky pro následovnou stavební realizaci a montáž.

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011