Hlavní činnost

zpět

 

   Naše firma se zabývá kompletními rekonstrukcemi bytů či rodinných domů, popř. koupelen či kuchyní tzv. "na klíč". Základní filosofií je zbavení zákazníka starostí se skloubením jednotlivých řemesel. Po celou dobu realizace je možné komunikovat pouze s jedním odpovědným pracovníkem. Záruka je poskytována firmou Marty & Marty - Adaptace bytů na dílo jako celek, čímž odpadají problémy s vyhýbáním se odpovědnosti jednotlivých řemesel a dodavatelů.

   Adaptace bytů provádíme zásadně prostřednictvím námi osvědčených českých pracovníků, již od roku 1990. Pro zajištění pečlivé a kvalitní práce, se snažíme neprovádět realizace více než dvou celkových rekonstrukcí bytů najednou. V případě Vašeho bližšího zájmu můžete kontaktovat naše bývalé zákazníky a získat tak ty nejobjektivnější reference o naší serióznosti, spolehlivosti a pečlivosti.

   V případě Vašeho zájmu jsme připraveni zajistit projektovou dokumentaci vč. architektonického návrhu, v návaznosti pak i stavební povolení u příslušného místního úřadu.

   Společně se stavebními pracemi zajistíme do Vašeho bytu podle Vašeho výběru prodej a montáž kuchyňské linky, vestavěných skříní a dalšího vybavení, které souvisí se stavební úpravou bytu. Pro lepší představu o námi dodávaných službách, výrobcích a materiálech nahlédněte do podmenu jednotlivých řemesel, kde naleznete bližší informace, popř. kontaktujte naše dodavatele, jejichž seznam naleznete v oddíle "Obchodní partneři". Samozřejmou součástí díla je i likvidace všech vzniklých odpadů i úklid "na čisto", s možností okamžitého nastěhování do kompletně přestavěného a uklizeného bytu.

   Uvažujete-li o adaptaci bytu již dnes, kontaktujte naši kancelář a firma Martin Slavíček Marty & Marty Vás nepochybně zbaví obav z řemeslníků!

   K dispozici Vám je vzorová smlouva 270.8 KB ke stažení.

nejnovější realizace

rekonstrukce rodinného domu na Praze 6 a koupelny na Praze 4

IMG_20230119_132832_004

IMG_20230119_134336_552

IMG_20230119_132043_296

IMG_20230328_145137_144

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011

                                                                       

člen Cechu obkladačů ČR a HK ČR 1999 - 2016

 

  Majitel firmy, pan Martin Slavíček, byl v roce 1999 zakládajícím členem Cechu obkladačů ČR, zároveň pak i členem Hospodářské komory ČR. A to až do roku 2016. V letech 2001 - 2004 působil také jako pražský cechmistr a zároveň jako tajemník cechu. Naši pracovníci jsou již řadu let pravidelnými absolventy Obkladačské akademie pořádané SOU Horní Bříza ve spoupráci s firmou Lasselsberger a.s. (RAKO)