půdní vestavby

zpět

 

Specifickou kategorií rekonstrukcí jsou půdní vestavby. Oproti běžným přestavbám bývají složitější, ať už potřebou statického a kročejového řešení konstrukce podlah nebo rekonstrukcí střechy. V takovém případě spolupracujeme se zkušenou, tesařsko-pokrývačskou firmou pana Luciuse, která při realizaci figuruje jako subdodavatel. Na pozici naší firmy, jako hlavního garanta stavby se tak pro investora nic nemění.

Interiér roku 2015

    Děkujeme všem, kteří nám drželi nám palce při naší účasti v prestižní celorepublikové soutěži INTERIÉR ROKU. V kategorii "Soukromý interiér - rekonstrukce" jsme sice nezvítězili, avšak chuť odvádět dobrou práci nám to rozhodně nesebralo :c)

 

 

CELKOVOU PREZENTACI PŘIHLÁŠENÉHO DÍLA PŘINESL SERVER I-DNES ZDE:

 

po 02

Třetí ocenění v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"

   Dovolte nám se pochlubit, že jsme byli již potřetí oceněni v soutěži "O nejlepší realizaci z obkladů RAKO"! Tuto soutěž již tradičně pořádá společnost Lasselsberger a.s. (Rako) ve spolupráci s Cechem obkladačů ČR. Zde najdete fotografie vítězných prací spolu fotografiemi z předávání cen.

 

 

 

                             2014                                                          2012                                                          2011